Equips i gestió

Junta tècnica

Cap de colla: Jaume Martí

Sosts Cap de colla: Eduard Toda

Sosts Cap de colla: Andreu Gassó

Cap de troncs: cap de colla i sots caps de colla

Cap de canalla tècnic: Júlia Montserrat i Oriol Aguilar

Cap de canalla pedagògic: Sara Álvarez

Cap de l’escola de castells: Enric Mallafré i Diego Cañamero

Cap de pinyes: Èrik Lozano, Jordi Climent, Gerard Mercadé i Laia Guasch

Responsble APP: Laia Guasch

Responsable equip de benvinguda: Joan Cañellas

Equip tècnic de canalla: Edu Cristino, Pere Rico, Albert Escoté, Aleix Ferré, Miguel Arroyo, Montse Lozano, Nerea Moreno, Pere Gómez, Alícia Dasca, Laia Torrell, Marta Cañamero, Lluc Serrano

Equip pedagògic de canalla: Alba Sans, Laura Briansó, Montse Bernat, Isabel Iranzo, Sílvia Icart, Xavi Domínguez, Barbara Susagne, Núria Puig, Carme Guerra

Equip de pinyes i folres: Fernando García, Esther García, Dúnia Queralt, Jesús Romero, Lluc Serrano, Joan Mª Campanera, Pol Compte, Ian Gallart, Sergi Batet, Jordi Oller, Iban Armengol, JR Marquès, Pol Fortuny, Aleix Coll, Pep Oller, Joan Cañellas, Carles Cortès

Equip Sanitari:

Equip de Preparació Física: Quim Royes, Èrik Lozano

Equip de benvinguda: Pol Fortuny, Marta Cañamero, Osvaldo Pérez, Xavi Domínguez, Imma Jansà, Mounir El Hamdouni, Gerard Mercadé,

 

Junta administrativa

President: Montserrat Solé

Vicepresident primer: Jaume Galofré

Vicepresident segon: David Guasch

Tresoreria: Jaume Escoté

Relacions públiques: David Guasch

Secretari: Jordi Sans – Joan Carles Solé

Cap d’àrea Social: Marc París – Anna Palomares

Cap de comunicació: Albert López

Cap Comissió Equitat: Marta Plana

Responsable infraestructures: Hector Monteverde

Responsable memòria històrica: Ian Gallart

Viatges: Marc París

Equip administratiu: Jordi Gomà, Carles Solé

Equip de comunicació:  Montse Solé, Raquel Sans, Laia Guasch, Albert López, JR Marquès, Roser Giner, Mel Capel

Equip Àrea Social: Alberto Taró, Marc París, Mel Capel, Anna Palomares, Paco Guerra, Sergi Farré, Antònia Cortès, Soledad Chaives

Arxiu: Pol Montserrat

Equip Historiadors: Josep Maria Rodon, Francesc Montserrat, Joan Climent, Jaume Ferré

Representant a la Coordinadora: Rosa Rovira

Equip coordinadora: Josep Maria Cortès

Escola de Grallers: Mel Capel, Gisela Casaso, Edu Hernández